GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 11424128

nr 1142 4128

Urnor

2 st, mässing, höjd: 15 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 november 2017
kl 20:04:17

2/11 19:14:06 1      Vinnande bud
6/11 14:38:07 1      justering av budtak

Mässing